Известие

Collapse
No announcement yet.

имам нужда от помощ от вас, загубеняци!

Collapse
X
 
  • Filter
  • време
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Първоначално публикувано от Boondock Saint Покажи съобщение
    батки имам нужда от помощ - сега съм сериозен - трее подмладим мой човек Оги той на 61 години има жена по-млада от него с 20 години много е готин и е шеф на сценаристите на "Господари на Ефира" обачееееее яко се е сдухал че е дрът моля Кайо да го повози с ГТА-то, ако може Мордохай му дръпне една от неговите речи или нещо подобно ... баси не знам дали може да го освестим ама пича си заслужава... много младее външно и има детенце на 3 годинки и не знам що се е сдухал
    Демек викаш да правим една сбирка от нашите. После се катерим по колите и минаваме през Перник, на път за Пазрджик, а след седмица като сме веке тавряз ловим магистралата и да видим АЦе-ДеЦе как кънти у Ред Рок-а на морето... и твоя човек накрая ще бъде те така:
    145, 1.6 boxer
    156, 2.4 JTD - ex
    Giulietta, 2.0 JTDm

    Comment


    • #17
      сипете му на човека бе ... той присъхнал горкия!

      http://www.facebook.com/VenturaGarage
      Sotiris Rokkos: "Neno you gave me scary feelings I did not ever feel before in my 30 years experience of racing... you know..."

      Comment


      • #18
        Първоначално публикувано от dimitar_vd62 Покажи съобщение
        Мне бе, фани се една кака с трипер що ти тряа са бесиш пък после са гърмиш.
        Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!
        На където и да се въртиш, задника ти пак ще е отзад!
        Интелектуален кръг БКАР.sigpic Няма тема, която да не превърнем в плюскане и пукница.

        Comment


        • #19
          Първоначално публикувано от mordohy Покажи съобщение
          Ей, много ви благодаря!
          Какво викате, да си насапунисам едно въже, да си намеря добър пищов или направо да вървя на майка си в.....


          Боянски, къде си и какво имаш зарито. Да знам какво да му нося за компания!
          ам ний са качихме с него на Витоша там му излющях два шамар и той са освести
          но ще го викам да ни дойде на сбирките да се доосвести

          ---------- Post added at 23:41 ---------- Previous post was at 23:38 ----------

          Първоначално публикувано от mordohy Покажи съобщение
          Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!
          Иво най-малко па за теб някой мисли, че си сдухан! ай моля ти се са и ти да ма караш да изтрезнавам тука по нощите

          ---------- Post added at 23:42 ---------- Previous post was at 23:41 ----------

          Първоначално публикувано от ne0 Покажи съобщение
          сипете му на човека бе ... той присъхнал горкия!
          Охооо Нено, моя човек, де си бе мой форумо пресъфна без тее дейба пфууу

          Comment


          • #20
            Първоначално публикувано от mordohy Покажи съобщение
            Азне бе, Митак, ама аз имам същите деца като тоя човек и според постовете тука, трябва задължително и аз да се сдухам! Това ме подразни! А аз не съм се сдухал! Ако някой се съмнява-да заповяда!
            Мноу странно мислене имат някои, кат станеш на 50-се и трябва се сдуха човиек задължително..няма не искам няма недей...увяхва ти пишката и лягаш умиргаш.То верно няма станем млади от тук нататък ма пък не е причина да броим дните.Аз па ви са чудя на тия години как ви са дондуркат бебета.Няам топки за таквоз приключение.Ма самия факт че го правите значи отброяването на летата е само статистика, човек иска повтори хубавите моменти от живота или да намери време за това за което е нямал време.Кой как му дойде стига се чувства добре и щастлив.Аз така се чувствам свободен, прая кораби ходя търся фосили не са виждам да са наливам с ракия вечер и да се вайкам.Губене на време е за мене има по интересни неща за правене гледам колкото се може повече да взема от живота, няма време за остаряване.Тва тука те заболяло там ти омекнало ми такъв е живота примам го като нармално развитие на нещата и бегаш напред, а съм се предал - свършен съм.Тва живота е като колата - не е въпроса да се тътрузиш от точка А до точка В с изгнил опел, въпроса е качествено да стигнеш и да помниш приключението.
            По-достойно е да си останеш с убежденията,отколкото
            конюнктурно на стари години да "прогледнеш".
            Alfa Romeo 156 1.8ts 1997 - ex.
            Alfa Romeo 156 1.8ts 2001

            Comment


            • #21
              Всеки може да се сдуха в различен период от живота си, независимо от възраст, семейно положение, материално състояние и др., но хармонично развитите личности, които не са често срещани екземпляри, успяват да излезат от дупката на безвъздушното пространство без чужда помощ.
              Alfa Romeo 146 1.6 TS '97
              Alfa Romeo 166 2.0 TS '02
              Alfa Romeo GT 1.9 JTD '05
              sigpic

              Comment


              • #22
                Трябва да си намери с нещо с което да се занимава. Нещо от което да чувства смисъл от себе си.
                Остане ли му време да се обръща назад и да се сополиви по това, че на 61 не може да прави това, което е правил на 30 - пиши го бегал.
                Трябва да осъзнае, че всяко нещо се прави съобразно възрастта и всяка възраст си има плюсове и минуси. Да потърси плюсовете в своята. Тях със сигурност ги има.


                159 1.8 MPI
                166 2.0 TS (ex)

                Comment

                Working...
                X